Luxury Anti-aging

BABOR HSR® Extra

BABOR HSR® LIFTING ošetření řeší tři hlavní důvody tvorby vrásek a výsledkem je tak viditelná redukce jemných linek a vrásek, okamžitý liftingový a zpevňující efekt a navrácení pevnosti kontur za použití speciální masky.

Cena / Price: 1750 Kč

 

BABOR HSR®

BABOR HSR® LIFTING ošetření řeší tři hlavní důvody tvorby vrásek a výsledkem je tak viditelná redukce jemných linek a vrásek, okamžitý liftingový a zpevňující efekt a navrácení pevnosti kontur.

Cena / Price: 1490 Kč

 

 

BABOR ReVersive® ANTI-AGING

RE-YOUTH Complex prodlužuje životnost pleťových buněk, obnovuje pleti vlastní anti-aging mechanismy, viditelně zjemňuje pleť a dodává pleti přirozený jas a rozzářenost. Je tak podpořen mladistvý vzhled pleti a oddaluje se její stárnutí.

Cena / Price: 2350 Kč

 

BABOR Ultimate Grand Cru treatment

Luxusní anti-aging ošetření  za použití ampulí s výtažkem z růží. Pleť je viditelně vyhlazená, jemná a rozjasněná. Pro absolutní krásu.

Cena: 1690 Kč

 

PRECIOUS treatment – novinka

V novém ošetření s ampulemi Precious collection, peelingem s obsahem AHA kyselin a masáží luxusním Collagen booster krémem se můžete těšit na okamžitě viditelný liftingový efekt.

Cena / Price: 1790 Kč

 

PRECIOUS treatment plus – novinka

Nové ošetření s Precious collection ampulemi, peelingem s obsahem AHA kyselin, masáží luxusním Collagen booster krémem a se speciální Silver Foil maskou s okluzivním efektem – zaručí pleti okamžitý lifting a viditelně rozjasněnou pleť.

Cena: 2250 Kč

 

BABOR SEA CREATION

Zázračné ošetření z hlubin oceánu s vlastní inteligentní složkou.

Cena / Price: 5490,- Kč